Бронювання номерів: (044) 364 90 00

(067) 235 11 29

Відділ продажів: (068) 371 70 70

(068) 121 29 31

ru ua en
вул. М.Юнкерова, 20, м. Київ, Пуща-Водиця, 04075, Україна

ТРЕНДИ ПІД WOW-ІВЕНТИ 2017

Головна Про нас НОВИНИ ТРЕНДИ ПІД WOW-ІВЕНТИ 2017
ТРЕНДИ ПІД WOW-ІВЕНТИ 2017

WOW-ЕФЕКТ ДЛЯ ЗАХОДІВ

Спробуйте використовувати неординарні місця проведення заходів. Це можуть бути, наприклад, середньовічні замки або занедбані бункера. Не бійтеся розглядати такі локації для ваших майбутніх заходів.

СУМІЩЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЙ З ФЕСТИВАЛЯМИ

Найкращий варіант: змішати бізнес з задоволенням, щоб дати відвідувачам краще з обох світів. "Bleisure", зростаюча тенденція, в якій бізнес-мандрівники продовжують свій час за кордоном для того, щоб взяти участь в екскурсії до або після конференції.
За даними останніх опитувань, 60% респондентів вказали, що зараз вони частіше подорожують bleisure, ніж п'ять років тому.


ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДРОНІВ

Завдяки таким інструментам, як Periscope, Instagram stories, Youtube live і Facebook live, прямі трансляції подій стали простим і доступним процесом. Це, безумовно, тенденція 2016 року і це, звичайно, залишиться незмінним в 2017 році.
Проте, замість того, щоб просто дати вашим віддаленим учасникам стаціонарний вид презентації, чому б не використати дрон, щоб показати гостям картинку з висоти пташиного польоту? Це буде особливо вдало виглядати на заході на відкритому повітрі.
А також це, безумовно, стане хітом рекламного матеріалу для майбутніх подій.

ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ
Технологічні досягнення, такі як Siri і Alexa, є наступним еволюційним кроком. У 2017 році, ви можете побачити аналогічні технології, що застосовуються в галузі MICE.
Сьогодні є індивідуальні програми для заходів, які гості можуть завантажити. Особливості програми можуть включати в себе цифрову копію графіка, карту розташування місця проведення або повідомлення в режимі реального часу.
У найближчі місяці, не дивуйтеся, коли побачите додатки заходів, з якими гості зможуть говорити і відразу ж отримувати пряму відповідь, як наприклад технологія Alexa. Гості зможуть запитати дорогу до вбиральні, місця зустрічі, і додаток буде точно реагувати і давати відповідь.

ЕМПІРИЧНІ ПОДІЇ
Учасники більше не хочуть бути пасивними спостерігачами на конференції. Вони хочуть бути безпосередніми учасниками і отримувати новий досвід. Ось де емпіричні заходи виходять вперед. "Неконференції" є яскравим прикладом цієї концепції, яка залучає слабо структурований формат, де спікер і аудиторія вільно взаємодіють. Це ключ, щоб зробити відвідувачів безпосередніми учасниками в заході, а не просто спостерігачами.


ВІРТУАЛЬНА РЕАЛЬНІСТЬ
Жодна з форм технології ніколи не зможе повністю замінити справжній досвід перебування на заході особисто. Ні для кого не секрет, проте, що події livestreaming знаходяться на підйомі. Віртуальна реальність проявляється у багатьох формах. Одним з найбільш простих форматів є відео в реальному часі, де глядачі віддалено мають доступ до 360-градусної камері.
У травні 2016 року, генеральний директор Google Сундар Пічаї провів конференцію з використанням програми 360-градусів.


***
2017 буде великим роком для галузі заходів. Поєднання нових технологій і попит на нетипові подієві заходи повністю перетворять конференції.
#puscharecommends

Основний дизайн-проект сучасного європейського конгрес-готелю «Пуща» розроблений італійською компанією MG International - одним зі світових лідерів і законодавців моди в області готельного дизайну і сучасної архітектури комерційної нерухомості.

В інтер'єрі готелю багато світлих тонів, комфортного простору, денного освітлення, дизайнерських меблів і екологічно чистих матеріалів. Приміщення загального користування, конференц-зали, ресторан, лаунж-зони, тераси і номерний фонд спроектовані таким чином, що б гостю було максимально комфортно як під час проведення бізнес-заходів, так і під час відпочинку.

Особлива гордість конгрес-готелю «Пуща» - професійний гостинний персонал, готовий щохвилини допомагати гостям вирішити будь-які питання, пов'язані з проведенням заходів, конференцій, тім-білдингів і проживання. Для цього співробітники готелю постійно проходять тренінги та навчання, беруть участь у майстер-класах та слухають лекції провідних готельних експертів України і Європи.

Вибираючи конгрес-готель «Пуща», Ви отримуєте гарантовану якість обслуговування, гостинну атмосферу, комфорт проживання та масу позитивних емоцій.

З повагою,

команда конгрес-готелю «Пуща».

Детальніше про готель    >>>
Підпишіться на розсилку :
Підпишіться на розсилку і отримуйте
інформацію про кращі пропозиції
Контакти та партнери :
вул. М.Юнкерова, 20, м. Київ, Пуща-Водиця, 04075, Україна
Як проїхати
+38(044) 364 90 00; +38(067) 235 11 29 (Viber, Whatsapp, Telegram)
+38(044) 364 90 01 (факс)
Групові заявки :
+38(068) 371 70 70
+38 (068) 121 29 31

Написати лист

Ваш запит успішно прийнятий
Ваш запит не було надіслано.
Ваш відгук успішно збережений і очікує перевірки модератором
Ви можете завантажити логотип своєї компанії
Завантажити логотип
Кількість номерів
З них
Замовлення конференц-залів
Харчування
Дата заезда:
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Трансфер
Розваги
Контактні дані
Спасибі Вам за звернення в конгрес-готель "Пуща"!
Відповідь на Ваш запит Ви отримаєте протягом 3-х годин в будні дні з 9.00 до 18.00.
Якщо Вам необхідний відповідь раніше,Ви можете зв'язатися з відділом продажу за тел. 044360 20 72, 068371 70 70,
sales@puscha-hotel.com.ua і ми зробимо все можливе для Вас.
Загальна інформація і Проживання
Контактні дані
Спасибі Вам за звернення в конгрес-готель "Пуща"!
Відповідь на Ваш запит Ви отримаєте протягом 3-х годин в будні дні з 9.00 до 18.00.
Якщо Вам необхідний відповідь раніше,Ви можете зв'язатися з відділом продажу за тел. 044360 20 72, 068371 70 70,
sales@puscha-hotel.com.ua і ми зробимо все можливе для Вас.
Забронювати