Бронювання номерів: (067) 235 11 29

Відділ продажів: (068) 371 70 70

(068) 128 73 09

ru ua en
вул. М.Юнкерова, 20, м. Київ, Пуща-Водиця, 04075, Україна

Відгуки

Головна Про нас Відгуки
КОНФОРМ СЕРВІС
КОНФОРМ СЕРВІС
Автор:
Грудень 26, 2019

ТОВ "КОНФОРМ СЕРВІС" висловлює Вам свою пошану і вдячність за співпрацю та вдале проведення кардіологічної конференції, що відбулася 13-14 грудня у Вашому готелі.

Окремо висловлюємо подяку за компетентність та клієнтоорієнтовність співробітникам конгрес-готелю "Пуща", а саме: менеджеру з продажу конференц - послуг Наталії Дударенко, та керівнику сектору з конференц-обслуговування Ірині Рогальскій, за уважність до запитів та побажань замовника, за лояльність у ціноутворенні наданих послуг.

Наша компанія вдячна всій команді конгрес-готелю "Пуща" за високій рівень обслуговування заходу.

Winkhaus Ukraine
Winkhaus Ukraine
Автор:
Серпень 02, 2019

Ми, як бізнес, час від часу користуємось послугами інших бізнесів. Купуємо послуги, замовляємо товари. Хтось працює краще, хтось гірше. Але раптом трапляється підрядник, який все робить так, як ми самі робимо у Winkhaus. І все настільки круто, якісно, чітко, уважно та з доброю посмішкою, що починає здаватись, ніби то якийсь наш ментальний двійник, з яким чомусь зустрілись тільки зараз. От саме такі враження маємо після проведення нашого Winkhaus Innovation Day 2019 у чудовому конгрес-готелі «Пуща»! Слоган компанії Winkhaus – “Always precise” («Завжди точно»). І це не просто слова. Це для нас головний принцип роботи у всьому, що робимо. Так ми виробляємо та продаємо свою продукцію. Так ми консультуємо партнерів. Так ми обираємо підрядників. І з «Пущею» вгадали на всі 100%! По-перше, це красиво. Дуже чисто й затишно, але водночас дивним чином мотивує працювати. По-друге, «Пуща» (як і Winkhaus) не намагається подобатись всім і одразу. Обрали чітку спеціалізацію та прагнуть бути кращими в своїй справі. Окремий корпус для конференцій, зали різних розмірів і форматів – і для презентацій, і для групових сесій, сучасне і надійне обладнання, швидкий і стабільний Wi-Fi, виважений підхід до поселення та харчування – все є і все допомагає зосередитись на цілях зустрічі. Чудово, коли локація не перетягує на себе увагу, а гармонічно доповнює наш захід. Кожну хвилину конференції ми відчували, що тут замість нас про все подумали і турбуються, як про своїх. По-третє, люди. Саме «люди», а не «персонал». Сервіс бездоганний. Ми б це навіть сервісом не називали, бо надто якесь бездушне слово. В «Пущі» не сервіс – в «Пущі» турбота. В нашому випадку турботу уособлювали менеджер з продажу Ольга, адміністратори Ірина та Діана, адміністратор ресторану Олена та ще десятки працівників, яких майже не бачиш, але постійно відчуваєш якість їхньої роботи. Щиро дякуємо всім вам! Це в нас говорила українська душа. А тепер слово бере німецька точність. Конгрес-готель «Пуща» – круто, якісно, для бізнесу. Winkhaus рекомендує!

Upgrade
Upgrade
Автор:
Травень 21, 2019

Хочу поблагодарить всех ребят которые помогали нам эти 2 дня, за чудесную организацию и теплый прием. Мероприятие прошло на высшем уровне. У вас очень красиво и уютно.

Мы и гости остались очень довольны. Огромное спасибо Диане, которая моментально реагировала на все наши пожелания и просьбы. Мне было очень комфортно и приятно с ней работать. Спасибо Ане, и команде за прекрасно организованные и самые вкусные обеды и кофе-паузы. Оценила лично, и за 2 дня слышала много положительных отзывов от наших гостей (банановый пирог наш фаворит:)

Наталию благодарю за то, с какой ответственностью вы подошли организации нашего мероприятия. Вы большой профессионал. С вами очень легко и приятно работать.

Я, и вся команда Upgrade, благодарит всю вашу команду за такой теплый прием. И конечно же надеемся на дальнейшее и плодотворное сотрудничество.

Батлум
Батлум
Автор:
Лютий 19, 2019

Стандарты - это не сервис. Настоящий сервис - то, что выходит за их пределы, нередко даже нарушая их. Это не то, что вы должны сделать для клиента. Сервис начинается там, где вы можете ничего не делать, Но делаете что то от себя лично. Искренне! Все, что написано ниже - мои объективные выводы, которые складывались на протяжении продолжительного сотрудничества, и не одного десятка мероприятий. Могу сказать одно, те люди, те сотрудники, которые ежедневно выполняют колосальный объем работ - только благодаря таким людям, формируется общее впечатление от Конгресс Отеля. Когда все работает как часовой механизм - никто не замечает тяжелый труд этих людей. Как только появляется хоть незначительная погрешность в работе системы - на этом акцентируется все негативное настроение клиента и тем самым желание клиента показать свою значимость и важность. В этом заключается человеческий парадокс, люди редко делятся чем то хорошим, и часто воспринимают это как "должное", зато высказать свое "феее" - при первой же возможности не упустят шанса слить весь свой внутренний негатив. Команда персонала - это настоящие профессионалы своего дела, они всегда были открыты к любой сложности задаче и помогали найти варианты решения тех или иных нюансов. В большей степени это относится к менеджерскому составу, а именно:

  • Ирина Лесниковская - настоящий профессионал своего дела с огромным потенциалом, который найдет общий язык с любым клиентом и подготовит мероприятие согласно всем требованиям, при чем подготовка всегда была и будет на "отлично" ;
  • Виталий Витальевич - образец мужского подхода к делу в целом, так и к любому другому процессу в частности. Виталий менеджер от Бога - он тот лидер, за которым пойдет вся команда подчиненных, его стиль управления командой - уникальный, гармонично сочетает в себе такие разные подходы начиная от авторитарного (в котором недопустимы поблажки для кого либо) до духовного наставника как для каждого лично, так и для всей команды в целом. Он учит команду нести ответственность за свои слова, действия и бездействия, на собственном примере ;
  • Елена Рощина - Человек с большой буквы , в ее смены - она тот драгоценный механизм, который является фундаментом отличного сервиса и слаженной работы команды, а именно благодаря своей заботе, профессионализму и искреннему желанию быть полезной.

Можно долго перечислять людей из команды персонала, но каждому уделить внимание не хватит времени. А если по честному, сервис на таком уровне, что всех остальных подрядчиков непроизвольно сравниваешь в вашим сервисом. А им еще расти и расти до такого уровня. Искренний сервис — это осознанный, самостоятельный выбор. Искренний сервис идет от самого человека. Искренний сервис — это когда он делает не только то, что должен, но добавляет к этому что-нибудь лично от себя.

Ведите учет подвигов сотрудников ради клиентов и используйте лучшие примеры в своей идеологии. Подвиги всегда появляются там, где их ищут. Развивайте в сотрудниках сервисность, признавая их достижения. Разместите в общем доступе примеры искреннего сервиса ваших сотрудников. Возьмите за правило обсуждать их на каждом собрании. Даже если вначале придется приводить примеры других компаний. Всегда когда речь заходит о Пуще, у меня на душе становится светло и тепло )

Благодарна Вам за отличный сервис!

RFSL, Швеция
RFSL, Швеция
Автор:
Листопад 19, 2018

Большое спасибо Ольге Фиц за помощь и оперативность работы! Мы остались очень довольны сотрудничеством, персонал был очень благожелательный и приветливый, участвующие были в восторге.

ВГО Асоціація служби крові
ВГО Асоціація служби крові
Автор:
Листопад 06, 2018

Висловлюю слова щирої вдячності за організацію та допомогу у проведенні конференції усій абсолютно команді конгрес-готеля "Пуща" з якими довелось спілкуватись, а саме, Тетяні Дзюман, Вікторії Спащенко, Яні, Олені), Ігорю, барменам та офіціантам, ресепшен, прибиральники, гардеробниці і ін., на чолі з господарем цієї рекреації, Вячеславом Юткіним. Вячеславу вдалось зібрати гарних та хороших людей в одному місці - це мистецтво! Дякую величезне за розуміння, тактовність, терпіння, щире ставлення, швидкість та адекватність рішень і реагувань на потреби клієнтів. Ви усі без виключення професіонали своєї справи. Нам було надзвичайно приємно з вами співпрацювати та отримати позитивні емоції.

Надіємось на подальші зустрічі.Успіхів і процвітання Вам! Так тримати!

Национальный Демократический Институт
Национальный Демократический Институт
Автор:
Жовтень 26, 2018

Нам очень понравилось с вами сотрудничать, на все вопросы мы получали быстрые и положительные ответы.

Нам шли на встречу и весь персонал максимально был заинтересован, чтоб нам понравилось!

А еще у вас очень вкусная выпечка на кофе паузах)))

TITAN MACHINERY
TITAN MACHINERY
Автор:
Вересень 20, 2018

Я, на жаль, не змогла оцінити переваги вашого комплексу, але від моєї колеги чула найкращі відгуки щодо:
- живлення
- проживання
- сервісу
- організації конференц-сервісу
- місця розташування


За її словами не вистачає тільки басейну і побільше крісел-крапель і тоді вашому комплексу потрібно давати як мінімум 4 зірки. Робота менеджера конференц-сервісу - на найвищому рівні! Мені було приємно з Вами працювати і я буду рекомендувати ваш комплекс. Ще раз дякую Вам за професіоналізм і співпраця на високому рівні.

Вальтех
Вальтех
Автор:
Вересень 18, 2018

Ви були неймовірні все вихідні, вся команда комплексу, організація, смачна їжа, чуйність. Таких комплексів в Києві немає)

MTI GROUP
MTI GROUP
Автор:
Липень 26, 2018

Дякуємо за чудове обслуговування та організацію конференції та окрема подяка Анні за дуже смачну кухню!

Персонал привітний і чуйний, їжа смачна та прекрасна локація.

Організація з вами пройшла зрозуміло та легко, за це хотіли висловити подяку!

ProMICE - професійна організація заходів
ProMICE - професійна організація заходів
Автор:
Липень 24, 2018

Дуже дякуємо "Парк-готель "Київ" за душевну зустріч. 
Вся команда Промайс завжди прагне привезти свого клієнта до Вас!
Неймовірно смачні страви, сервіс на височайшому рівні!
Хочемо подякувати всьому персоналу, який працював з нами цього разу. Та й у минулі рази також! 
Ви неймовірні, Дякуємо!!!

Автор:
Червень 01, 2018

Хочу подякувати за хорошу роботу персоналу - офіціанти, адміністратор, кухня, модератори на майстер-класах. Хлопці стараються, дуже приємні, тактовні і милі. А також спасибі Альвіні за терпіння! Дякуємо!

Інновекс ЮА
Інновекс ЮА
Автор:
Квітень 16, 2018

Хочу подякувати Вам за організацію нашого заходу в такі стислі терміни. Вся комунікація була приємною і ефективною Окреме спасибі Вікторії і її команді за оперативне вирішення всіх питань, завдань і теплий прийом. У вас затишно, комфортно і смачно.

Мега Лайфсайенсиз
Мега Лайфсайенсиз
Автор:
Березень 21, 2018
Мега ЛайфсайенсізВиражаю подяку всім співробітникам і, зокрема, Тетяні Дзюман - високопрофесійно розуміє потреби і і оперативно відповідає на запити, а також Олену Семчак, Катерину, Вікторію, Олену від усієї команди 85 осіб і від себе особисто за професіоналізм і високу якість обслуговування .Ми відчували, що про нас дбають, починаючи з паркувальника і адміністратора готелю. Маргарита Лобко Мега Лайфсайенсіз
IBC Solar Austria GmbH
IBC Solar Austria GmbH
Автор:
Березень 21, 2018

Компанія "IBC Solar Austria" проводила тренінг для своїх клієнтів та партнерів у «Конгрес-готелі Пуща». Найголовніша теза – сподобалось все! Наші запити про устаткування були підготовлені на найвищому рівні, професійно, чітко, вчасно. Проживання, харчування, відпочинок, загальне враження – все на найвищому рівні. Наші гости були вкрай задоволені. Багато хто сказав, що обов’язково приїде ще. Одночасно можна стверджувати – ми сюди повернемося теж. Співвідношення ціні/якість – найкраща. Так тримати, і до нових зустрічей!

Fit for Partnership with Germany
Fit for Partnership with Germany
Автор:
Грудень 12, 2017

Дозвольте мені від імені всієї команди проекту Федерального міністерства економіки та енергетики Fit for Partnership with Germany подякувати Вам за можливість знову скористатися Вашим гостинністю і провести 27 і 28 жовтня 2017р. на базі Конгрес-готелю «Пуща» наше чергове нестандартне захід - не Конференцію випускників. Ми були дуже раді знову скористатися послугами Вашого комплексу. Ваша команда професіоналів, як завжди зробила все можливе, щоб створити нашим колегам і учасникам найкомфортніші умови під час проведення заходу. Наші учасники із задоволенням відзначили особисту клієнтоорієнтірованную роботу і ставлення до них всього персоналу в цілому Ми будемо раді рекомендувати Ваш комплекс всіх проектів всередині нашої компанії - GIZ GmbH - в Україні. Дякую Вам за співпрацю, яка, як ми дуже сподіваємося, буде продовжено. Гідо Райнш, керівник проекту Програма Федерального міністерства економіки та енергетики Fit for Partnership with Germany в Україні, Молдові, Білорусі »

Автор:
Листопад 13, 2017

Від імені БО «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» дозвольте засвідчити нашу повагу та висловити слова щирої вдячності та бездоганно надані послуги з організації та обслуговування міжнародної науково-практичної конференції для лікарів-неонатологів на тему «Передчасно народжені діти. Здобутки та перспективи», яка з успіхом пройшла у Конгрес-готелі «Пуща» 7-8 листопада ц.р. В черговий раз організатори та учасники мали нагоду переконатися у високому професіоналізмі всього колективу Конгрес-готелю «Пуща», який з року в рік лише зростає та вдосконалюється. Ми вже отримали велику кількість позитивних відгуків від лікарів, які серед іншого особливо підкреслюють прекрасний сервіс, найвищу якість харчування, комфорт та затишок готельних номерів. Два дні перебування у Вашому чудовому комплексі, розташованому у надзвичайно красивому місці, стали для багатьох учасників справжнім подарунком та, незважаючи на насичену програму конференції, відпочинком. Фонд Віктора Пінчука щиро дякує за неоцінений внесок працівників Конгрес-готелю «Пуща» у проведення нашого заходу, за чітку, злагоджену роботу, доброзичливе ставлення до людей, гостинність та готовність надати допомогу будь-якої миті. Зичимо Вам багато вдячних клієнтів, успіхів та процвітання!

З повагою,

Вікторія Чернявська,

Директор фонду

Бюро Веритас
Бюро Веритас
Автор:
Вересень 25, 2017

Ми вдячні всьому персоналу готелю "ПУЩА" за злагоджену роботу і гостинність! Поточні питання вирішувалися легко і швидко завдяки Вашій чуйності і професіоналізму. Наш захід пройшов злагоджено і без накладок. Всі учасники залишилися задоволені. Плануємо до Вас повернутися в наступному році.

Автор:
Червень 08, 2017

Шановний Станіславе Івановичу!

Видавничий дім «МЕДІА-ПРО» висловлює щиру подяку персоналу Конгрес-готелю «Пуща» під Вашим керівництвом за продуктивну і якісну роботу на корпоративному банкеті з нагоди 15-річчя нашого холдингу, який відбувся на високому рівні 1 червня 2017 року. Ваші співробітники показали себе як справжні професіонали і гостинні господарі. Нас вразила їх злагоджена робота і відмінне обслуговування, порадувала чудова сервіровка страв грузинської кухні. Співробітники Вашого готелю оперативно вирішували технічні питання при установці устаткування і підключенні техніки. І найголовніше - врахували всі наші побажання при підготовці свята. Відвідування Конгрес-готелю «Пуща» залишило у нас найяскравіші враження, ми відчули комфорт і уважне ставлення з боку персоналу! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю! Ми високо цінуємо професійний підхід до роботи і сміливо можемо сказати, що це візитна картка керівництва і команди Конгрес-готелю «Пуща». Бажаємо Вам і Вашим співробітникам успіхів у подальшій роботі, а Вашому бізнесу - процвітання!

З повагою і вдячністю,

директор Холдингу «МЕДІА-ПРО»

Шарапін Павло Лаврентійович

Автор:
Травень 31, 2017

Колекти БО "Благодійний Фонд Розвитку Інновацій Медицини "РІМОН" висловлює команді готелю "Пуща", м.Київ щиру подяку та вдячність за організацію поселення учасників 25-27 травня 2017 р.
Ми завжди відчували з Вашого боку вирішення усіх проблем, які виникали протягом усього періоду нашого перебування.
Хотілося б подякувати усьому персоналу, який доклав усіх зусиль аби перебування наших гостей в готелі було якомога кращим.
Бажаємо Вам і Вашій команді творчих здобутків, нових досягнень, фінансового благополуччя, добра, миру, злагоди, здійснення усіх задумів та сподівань.
Сподіваємось на плідне співробітництво у подальшому.

З повагою, 
Президент БО "Благодійний Фонд Розвитку
Інновацій Медицини "РІМОН",
Н.А. Пряникова

Компанія Кологістикс
Компанія Кологістикс
Автор:
Травень 22, 2017

Доброго дня! Хотіла б відмітити професіоналізм, оперативність, доброзичливість персоналу. Особливу подяку висловлюємо Павлу Соколову, Ользі Фіц, технічному фахівцю Андрію, Олені (менеджеру ресторану) а також тим офіціантам, які працювали з нами, обслуговуючи саме наш захід 12.06.2017 і надаючи тим самим сервіс на найвищому рівні. Ще раз виличезне Дякую!

Сирота Л.Г., проектний менеджер

ALLO
ALLO
Автор:
Грудень 14, 2016

Завдяки високому сервісу і компетентності персоналу наш захід пройшов просто чудово! Незважаючи на те, що гостей було близько 100 чол.! - З Вашого боку все було чітко, вчасно, грамотно. Висловлюємо Вам свою подяку. Будемо раді подальшій співпраці.

 

 

З повагою. Ступак Тетяна

 

 

МАЛЕС
МАЛЕС
Автор:
Листопад 09, 2016

Оксано, Ірино, Владе, день добрий!

Хочу висловити слова Подяки за реалізацію проекту. Захід відбувся завдяки Вашій увазі, участі. Дякую за гнучкість і розуміння)), дуже було приємно працювати і відчувати себе частиною Вашої команди, так як обговорення у нас з Вами були в різній формі, і в різний час доби))). Також хочу подякувати команді, яка безпосередньо на місці була залучена в наш робочий процес)))

ВІКТОРІЇ величезне дякую, професіонал з великої Літери (а я знаю про що кажу)). Дуже уважна до деталей і дрібниць, а це дуже важливо, розуміє і добре знає свою роботу. Головне, що всі процеси перебували під повним контролем, а головне з активною участю. Дії Вікторії не потрібно було контролювати додатково. Всі коригування, зміни, побажання були враховані і реалізовані без проблем. Головне - це відсутність слів - «Ось якби Ви це сказали заздалегідь»)))), а нам відомо, що ми для того й існуємо, щоб передбачати і бути необхідними, інакше - це вже не Сервіс, а «моралі»)) ). Дякую Ігорю - інженеру за хорошу роботу. Дякую кухні, офіціантам, які старалися і були уважні. Спасибі Ганні за сервіс і уважне ставлення до клієнта).

Дякуємо службі розміщення за якість і орієнтацію по ситуації.
 

ВБО «Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива»
ВБО «Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива»
Автор:
Листопад 07, 2016

Шановний Станіславе Івановичу!

Від імені ВБО «Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива» висловлюємо щиру вдячність Конгрес-готелю «Пуща» за бездоганно надані послуги з організації та проведення благодійного заходу Фонду - міжнародної науково-практичної конференції для лікарів відділень інтенсивної терапії новонароджених «Розвиток неонатології на сучасному етапі», що відбулась 7-9 листопада ц.р. Вже втретє в рамках благодійного проекту «Колиски надії» наша організація збирає лікарів неонатальних реанімацій з усієї України та проводить спеціалізовану конференцію саме на базі очолюваного Вами готелю. Клієнтоорієнтованість, лояльна цінова політика, професіоналізм та відповідальність всього колективу готелю вкотре довели правильність нашого вибору. Особливо хотілося б відзначити роботу окремих співробітників Конгрес-готелю «Пуща», які зробили величезний особистий внесок в успішне проведення заходу. Зокрема, менеджера конференц-сервісу Ірини Лесніковської, яка супроводжувала нас з моменту планування конференції й до її завершення, оперативно надавала свою допомогу у вирішенні всіх питань, завжди намагалася врахувати будь-які побажання та піти назустріч. Слова подяки хотілося б також висловити на адресу оператора конференц-центру «Сан-Маріно» Ігоря Полякова. Поза гарними фаховими навичками, компетентністю, вмінням добре працювати у команді, Ігор продемонстрував чудові людські якості, готовність підставити плече та кілька разів буквально рятував презентації іноземних доповідачів. Всі учасники конференції з великою вдячністю окремо наголошували на чудовому обслуговуванні та надзвичайно високій якості страв від працівників ресторану «Аристократ» під керівництвом старшого адміністратора Ганни Седюк. На завершення, дозвольте ще раз подякувати всім без виключення співробітникам Конгрес-готелю «Пуща», конференц-центру «Сан-Маріно», ресторану «Аристократ» за професіональну, чітку, злагоджену роботу, доброзичливе ставлення, привітність та гостинність, які забезпечили високий рівень проведення міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток неонатології на сучасному етапі».

З повагою та вдячністю,

Дирекор фонду

Вікторія Чернявська

Рекламне агентство
Рекламне агентство
Автор:
Жовтень 18, 2016

Хочу подякувати Вам особисто і Вашій команді за роботу над нашим проектом - 5 днів зі складним конференц-сервісом, харчуванням, розвагами вечорами і всіма моментами з проживанням - ВИ ЧУДОВО ВПОРАЛИСЯ! Ірина, Ви неймовірно сильний і завзятий фахівець, вирішення питань в будь-який час доби багато коштує, величезне Вам дякую за розуміння, оперативність в діях і лояльність (і матеріальну також!). З Вами дуже комфортно працювати! Хочу подякувати Спащенко Вікторії, яка завжди була поруч і на місці вирішувала дуже дуже багато важливих і нагальних питань. У Вікторії на все завжди одна відповідь: «Зараз зробимо!» - І посмішка в подарунок! Під час проекту виникали різні моменти, коли швидка допомога локації була потрібна як повітря - і ми її завжди отримували! Дякую Вікторії і Олександру за майже-цілодобовий супровід! Седюк Ганна отримує від мене «Оскар» за найчарівнішу усмішку і неперевершене виконання всіх побажань Клієнта: «раніше на годину обід? Так звичайно! На півтори години раніше снеки з пивом? Не питання, намагатемося встигнути! Кава паузу перенести? Уже робимо!» І головне, що все завжди встигали зробити вчасно! Хочу подякувати головним банкет менеджерам (Віталію та Олені), які були з нами на гала-вечері і вечорі барбекю - всі постаралися на славу! Деяким вашим офіціантам бракує щирої посмішки і задоволення від процесу, а в іншому нарікань ніяких. Анна і Діана в головному ресторані теж нам допомагали багато в чому і завжди пам'ятали про нашу команду і годували нас! Спасибі і їм! Нашій команді дуже сподобалося працювати з Вашої локацією, в майбутньому будемо намагатися пропонувати вас якомога частіше. Ще раз спасибі і до швидких зустрічей!

Незалежна асоціація телерадіомовників
Незалежна асоціація телерадіомовників
Автор:
Серпень 26, 2016

Добрий день всім!

Перш за все, хочу подякувати за допомогу з організацією нашої школи!

Віка, дякую велике, що так оперативно про все домовилася і за нами залишалися тільки потокові моменти!

Іра, усій вашій команді спасибі за відмінний сервіс! Ви нас неодноразово виручали, за що ми всі вам дуже вдячні!

Звичайно, я заповню анкету, яку ви відправили.

Ще раз велике вам спасибі за допомогу !!!

Platinum Bank
Platinum Bank
Автор:
Липень 08, 2016

Доброго дня, шановні партнери. Минулої п'ятниці ми проводили зустріч в Конгрес-готелі Пуща. Хочу відзначити відмінну роботу ваших співробітників в організації заходу, а саме: Євгенію з відділу продажу, Павла за допомогу у вирішенні організаційних моментів, Анну за організацію вечірнього банкету Спасибі і позитивних клієнтів!

UniCredit Bank
UniCredit Bank
Автор:
Травень 30, 2016

Доброго дня! Пишу Вам, щоб подякувати за відмінний сервіс. Захід нашого Банку, що проходив з 30 травня по 1 червня, був дуже важливим для нас. Ви і Ваша команда прекрасно організували простір, вчасно і гнучко реагували на наші запити, забезпечили повну технічну підтримку в роботі із звуком і мультимедіа. Завдяки Вашим зусиллям ми змогли повністю зосередитися на меті заходу і досягли відмінних результатів. Ми отримали багато вдячних відгуків від учасників заходу. Якщо в майбутньому ми працюватимемо над подібними проектами, буду рада співпраці з Вами

BTL- Group of companies
BTL- Group of companies
Автор:
Травень 19, 2016

Хочу подякувати за сприяння в підготовці та супроводі заходи для Клієнта милі 19-22 травня у Вашому комплексі. Особлива подяка Павлу (конференц сервіс) і Ганні (банкет). Вони неймовірні молодці! Без них нам було б складно! Дякую і чекаю Ваші коментарі!
 

Катя

Head of Event Department BTL- Group of companies

ТОВ «НАУ КОНСАЛТИНГ»
ТОВ «НАУ КОНСАЛТИНГ»
Автор:
Лютий 12, 2016

Спасибі ще раз за європейський сервіс. Нашим гостям дуже приємно було перебувати в Вашому комплексі: ввічливий і усміхнений персонал, обладнані зали, смачна і різноманітна їжа

DTEK.COM
DTEK.COM
Автор:
Січень 22, 2016

Доброго дня! Хочу подякувати вам за величезний внесок в організацію заходу нашої дирекції. Мені було дуже приємно з вами працювати! Ваш професіоналізм, відповідальність, орієнтованість на побажання клієнта - вище всяких похвал. Мої колеги в анкеті за підсумками заходу поставили високі бали за його організацію, харчування, умови проживання. Впевнена, що ми ще до вас повернемося!

Ішкова Людмила

Головний спеціаліст Департаменту з внутрішніх комунікацій Дирекція із зовнішніх зв'язків

www.dtek.com

ТОВ «ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД« БІОФАРМА »
ТОВ «ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД« БІОФАРМА »
Автор:
Січень 19, 2016

Шановні партнери,

Цим листом висловлюю Вам свою повагу від імені всієї служби маркетингу ТОВ «ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД« БІОФАРМА »і хочу подякувати Вам і Вашій команді за професіоналізм і клієнтоорієнтованість в організації нашого "Корпоративного навчального заходу "на базі Конгрес-готелю« Пуща »19-22 січня 2016.

Особливо хочу відзначити керівника відділу продажів - Оксану Левдікову за професіоналізм, відповідальність, швидкі і правильні рішення, а також - Вікторію Спащенко, Євгенію Шпеньовіч за оперативне реагування та вирішення виникаючих питань, Ганну Седюк - за прекрасну кухню, Антона Серіньок - за самовіддачу і готовність виконувати будь-яку роботу на благо Вашого колективу, за його позаурочний внесок в високопрофесійну організацію, за розуміння командної роботи, без якого неможливо досягти результату.

Завдяки злагодженій клієнтоорієнтованній роботі Вашого колективу - наш захід пройшов на дуже високому рівні і згідно з анкетуванням з організації та комфортності було оцінено нашими співробітниками на 9,4 з 10-ти.

Дякую Вам за приємну співпрацю! 

GIZ GmbH - в Україні
GIZ GmbH - в Україні
Автор:
Жовтень 17, 2015

Дозвольте мені від імені всієї команди проекту Федерального міністерства економіки та енергетики "Fit for Partnership with Germany" подякувати Вам за можливість провести 17-18 жовтня 2015 року на базі Конгрес Готелю «Пуща» наше черговий нестандартний захід - неконференції випускників «Де гроші лежать: доступ до фінансових ресурсів для Вашого бізнесу». Ми були дуже раді знову скористатися послугами Вашого комплексу. Ваша команда професіоналів зробила все можливе, щоб створити нашим колегам і учасникам найкомфортніші умови під час проведення заходу. Нам хотілося б особливо відзначити бездоганну роботу керівника сектора конференц-обслуговування Павла Соколова, який терпляче, дипломатично і професійно реагував на всі наші оперативні побажання. Наші учасники із задоволенням відзначили відмінну кпіент-орієнтовану роботу і ставлення до них всього персоналу в цілому. ми будемо раді рекомендувати Ваш комплекс для всіх проектів всередині нашої компанії - GIZ GmbH - в Україні.

 

 

Гідо Райнш

Керівник проекту

Програма Федерального міністерства економікиі енергетики

Fit for Partnership with Germany

в Україні, Молдові, Білорусі

ТОВ «Кориця»
ТОВ «Кориця»
Автор:
Жовтень 01, 2015

ТОВ «Кориця» висловлює свою подяку ТОВ «Парк-готель Київ» (команді «Конгрес-готелю Пуща») за надання послуг конференц-сервісу на високому рівні якості в рамках тренінгу, а також за злагодженість роботи та професіоналізм обслуговуючого кейтеринг персоналу, і створення доброзичливою і приємною атмосфери. Дякуємо вам за відповідальне ставлення до своєї роботи, за привітний персонал і якісний супровід заходу. Бажаємо вам нових досягнень і сподіваємося на таке ж приємне співробітництво в подальшому.

СИМПОЗІУМ, ТзОВ
СИМПОЗІУМ, ТзОВ
Автор:
Серпень 12, 2015

Спасибі величезне за відмінне проведення нашого заходу !!!

 Один з небагатьох випадків у нашій практиці, коли учасники жодного разу не зателефонували і не попросили щось відкоригувати чи чогось додати і т.д. (Нюансів в цій сфері багато))) А це свідчить про високий професіоналізм !!! Рівень сервісу вище ніж ціни - це велика рідкість у наш час)))) Так тримати!!! Сподіваюся, до швидких нових заявок.

З повагою,

   Ельвіра Ленська

   Менеджер ТОВ "Симпозіум"

 Kompaniya TEVA
Kompaniya TEVA
Автор:
Січень 21, 2014

Шановна Оксана і вся Ваша команда! Дозвольте подякувати Вам особисто і всім Вашим колегам за прекрасно організований січневий захід. За теплоту і турботу, якою Ви нас оточували протягом довгого трудового тижня. В результаті ми отримали підготовлену локацію у всіх аспектах, де завжди і в усьому відчувалася рука професіонала. Хочемо сказати окреме дякую :

1. Анастасії - за можливість зробити з неможливого можливе.

2. Ганні - за унікальну організованість і рішення всіх питань в нелегких ситуаціях.

3. Андрію - за чудову атмосферу на майстер-класах (будь ласка, передайте - у мене немає його адреси).

4. Павлу - за величезну допомогу в режимі 24/7 - дуже відповідальний.

5. Ірині - за прекрасну координацію всіх питань.

Всім Вам удачі, процвітання, хороших клієнтів і кар'єрного зростання!

Тетяна Корман
Начальник відділу адміністрування
TEVA

ВТБ Банк
ВТБ Банк
Автор:
Грудень 21, 2013

Від імені команди ВТБ Банк хочу подякувати Вам за відмінну організацію нашого свята - 21.12.2013. Приміщення, звук, сервірування столів, робота персоналу і, звичайно, їжа - вище всяких похвал! Під час всього процесу підготовки до нашого свята Ви нам дуже допомагали і йшли на зустріч, проявляючи терпіння і миттєво реагуючи в тих випадках, коли нам треба було терміново щось зробити або змінити. Окреме спасибі Ганні - директорові ресторану і бармену (на жаль, не запам'ятала його імені) - за те, що під їх чуйним керівництвом у нас не сталося жодної затримки на святі, все було смачно, гарно - просто чудово! Ви великі молодці! Сподіваємося і далі так само плідно співпрацювати з вами!

З повагою,
Ірина Шупер
Експерт Управління по роботі з персоналом
ВТБ Банк Україна
Групи ВТБ

Sputnik Kyiv
Sputnik Kyiv
Автор:
Серпень 15, 2013

Хочу подякувати Вам і Вашому чудовому колективу за величезну допомогу в організації та проведенні нашого заходу. Всі служби працювали чітко і злагоджено, що забезпечило високу якість проведення конференції. З вами приємно працювати. До наступних загальних заходів!

Валентина Яворська

менеджер

Відділ корпоративного обслуговування

ТОВ "Туристична компанія" Супутник Київ "

Основний дизайн-проект сучасного європейського конгрес-готелю «Пуща» розроблений італійською компанією MG International - одним зі світових лідерів і законодавців моди в області готельного дизайну і сучасної архітектури комерційної нерухомості.

В інтер'єрі готелю багато світлих тонів, комфортного простору, денного освітлення, дизайнерських меблів і екологічно чистих матеріалів. Приміщення загального користування, конференц-зали, ресторан, лаунж-зони, тераси і номерний фонд спроектовані таким чином, що б гостю було максимально комфортно як під час проведення бізнес-заходів, так і під час відпочинку.

Особлива гордість конгрес-готелю «Пуща» - професійний гостинний персонал, готовий щохвилини допомагати гостям вирішити будь-які питання, пов'язані з проведенням заходів, конференцій, тім-білдингів і проживання. Для цього співробітники готелю постійно проходять тренінги та навчання, беруть участь у майстер-класах та слухають лекції провідних готельних експертів України і Європи.

Вибираючи конгрес-готель «Пуща», Ви отримуєте гарантовану якість обслуговування, гостинну атмосферу, комфорт проживання та масу позитивних емоцій.

З повагою,

команда конгрес-готелю «Пуща».

Детальніше про готель    >>>
Підпишіться на розсилку :
Підпишіться на розсилку і отримуйте
інформацію про кращі пропозиції
Контакти та партнери :
вул. М.Юнкерова, 20, м. Київ, Пуща-Водиця, 04075, Україна
Як проїхати
+38(067) 235 11 29 (Viber, Whatsapp, Telegram)
(факс)
Групові заявки :
+38(068) 371 70 70
+38 (068) 128 73 09

Написати лист

Ваш запит успішно прийнятий
Ваш запит не було надіслано.
Ваш відгук успішно збережений і очікує перевірки модератором
Ви можете завантажити логотип своєї компанії
Завантажити логотип
Кількість номерів
З них
Замовлення конференц-залів
Харчування
Дата заезда:
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Трансфер
Розваги
Контактні дані
Спасибі Вам за звернення в конгрес-готель "Пуща"!
Відповідь на Ваш запит Ви отримаєте протягом 3-х годин в будні дні з 9.00 до 18.00.
Якщо Вам необхідний відповідь раніше,Ви можете зв'язатися з відділом продажу за тел. 044360 20 72, 068371 70 70,
sales@puscha-hotel.com.ua і ми зробимо все можливе для Вас.
Загальна інформація і Проживання
Контактні дані
Спасибі Вам за звернення в конгрес-готель "Пуща"!
Відповідь на Ваш запит Ви отримаєте протягом 3-х годин в будні дні з 9.00 до 18.00.
Якщо Вам необхідний відповідь раніше,Ви можете зв'язатися з відділом продажу за тел. 044360 20 72, 068371 70 70,
sales@puscha-hotel.com.ua і ми зробимо все можливе для Вас.
Забронювати