Пуща-Водиця

Головна Про нас Пуща-Водиця
Пуща-Водиця

Пуща-Водиця - одне з найулюбленіших місць відпочинку не тільки киян, а й гостей столиці. Заслуженому авторитету Пущі-Водиці особливо допомгли сприятливі кліматичні чинники - м'який, теплий клімат і цілюще повітря хвойного лісу.

Пуща-Водиця - універсальне місце, яке задовольнить вимоги кожного. З одного боку, тут присутня активна суспільна діяльність, з іншого - це затишний куточок для тих, хто втомився від шуму міста. Це тихе місце, де можна відпочити від проблем і повністю возз'єднатися з природою. Пуща-Водиця має воістину цілюще значення для людини, саме тому велика кількість бажаючих приїжджає сюди для оздоровлення та зцілення від багатьох хвороб.

Пуща-Водиця надихала багатьох відомих людей. Свого часу тут гостювали Петро I, Катерина II, Тарас Шевченко, Микола Гоголь, Лев Толстой, Леся Українка. Значну роль у розвитку дачного селища Пуща-Водиця зіграли в кінці ХІХ століття київські лікарі Ф. Г. Яновський і Г. Р. Рубінштейн, з ініціативи яких в Пущі були побудовані перші санаторії.

Цікаві факти :

 • Історія Пущі-Водиці, або Пущі, як вона називалася в далекому минулому, тісно пов'язана з багатовіковою історією Києва - «матір'ю міст руських».
 • Цей чудовий куточок природи повністю виправдовує свою поетичну назву «Пуща-Водиця». Вона походить від слова «Пуща», тобто непрохідний дрімучий ліс, яким він був за старих часів, «Водиця» -, річка, що збереглася і до нашого часу у вигляді джерельного струмка, перетинає ліс.
 • Про Пущу є згадка вже в літописах 1009-1010 рр., де йдеться про полювання князя Володимира.
 • Цікаво відзначити, що Петро I звернув увагу на стрункі щоглові лісу Пущі, і з 1721 р Встановив тут корабельний гай.
 • За свідченням давніх мешканців Пущі-Водиці сюди часто в 1903-1904 рр. приїжджала відпочивати сім'я Ульянових: мати Леніна Марія Олександрівна, сестри Марія та Анна і брат Дмитро, які проживали тоді в Києві.
 • Т.Г. Шевченко часто зупинявся відпочивати в відомій дачі «Кинь-Грусть».
 • Н.В. Гоголь в період перебування в Києві у свого друга, професора університету М. Максимовича, також відвідав Пущу (1830).
 • У 1893 р, гласний міської думи Чоколов подав у думу записку про заснування дачного селища в міському лісі «Пуща-Водиця».
 • Перші дачі в Пущі-Водиці з'явилися в 1895 р З 1900 р, коли бельгійське акціонерне товариство провело в Пущу трамвайну колію, там почалося гарячкове будівництво.
 • Завдяки прекрасному лісу і чистому свіжому повітрю, Пуща-Водиця поступово ставала не тільки місцем відпочинку, а й кліматичної здравницею. Уже в перші роки її існування сюди приїжджали, крім жителів Києва, люди з Петербурга і Москви на лікування.
 • Початок розвитку санаторної справи в Пущі-Водиці відноситься до 1904 р Передові лікарі Києва високо цінували Пущу-Водицю як кліматичну оздоровницю і добре розуміли її значення для лікування легеневих хворих.
 • Перший санаторій був відкритий в 1904 р. на 7-ій лінії в глибині лісу.
 • Пізніше, в 1914 р, в Пущі-Водиці був організований другий санаторій - для дітей. Ініціатором будівництва цього санаторію був професор Г. Р. Рубінштейн, який очолював цю установу до 1925 р
 • Активний розвиток всього курорту слід віднести до 1928 р., коли Пуща-Водиця в числі інших приміських місцевостей була визнана кращою здравницею України.
 • Пуща-Водиця - найбільший на Україні міський лісопарк. 750 гектарів використовується для відпочинку та курортно-санаторного лікування.
 • Територія курорту перетинається двома джерельними річками. Ці річки, що протікають на великій відстані один від одного і беруть свій початок в лісі, утворюють по обидва його боки зручні для купання ставки з піщаними берегами.
 • 14 ліній прорізані поперек вулиць. Такий поділ курорту на окремі ділянки створює своєрідну природну вентиляцію повітря і сприяє одночасно швидкому випаровуванню вологи і хорошою інсоляції місцевості.
 • Завдяки піщаним грунтам вологість від опадів у Пущі-Водиці незначна.
 • Завдяки численним лісових просіках, що створює хорошу вентиляцію повітря, навіть при високій температурі влітку тут не відчувається спеки і духоти, дихається легко і вільно.
 • Наявні літературні дані говорять про те, що лікування повітрям покращує роботу серцево-судинної системи, зміцнює м'язи, нервову систему, покращує апетит і сон. Під впливом повітря змінюється склад крові.
 • Вдихання великої кількості чистого, прохолодного повітря, насиченого киснем і озоном, якими так багате повітря Пущі-Водиці, особливо цілюще.
 • Наявність прекрасних багатоводних проточних ставків в Пущі-Водиці дозволяє влітку вдало поєднувати можливість використання повітряних і сонячних ванн з купанням.
 • Природа Пущі-Водиці прекрасна в будь-який час року. Ранньою весною, з появою першої стаї зябликів і одиночних шпаків, оживає ліс. Велично шумить сосновий бір. Повітря особливо ароматне і свіже. Разом з ним в людини вливається здоров'я і бадьорість.

Основний дизайн-проект сучасного європейського конгрес-готелю «Пуща» розроблений італійською компанією MG International - одним зі світових лідерів і законодавців моди в області готельного дизайну і сучасної архітектури комерційної нерухомості.

В інтер'єрі готелю багато світлих тонів, комфортного простору, денного освітлення, дизайнерських меблів і екологічно чистих матеріалів. Приміщення загального користування, конференц-зали, ресторан, лаунж-зони, тераси і номерний фонд спроектовані таким чином, що б гостю було максимально комфортно як під час проведення бізнес-заходів, так і під час відпочинку.

Особлива гордість конгрес-готелю «Пуща» - професійний гостинний персонал, готовий щохвилини допомагати гостям вирішити будь-які питання, пов'язані з проведенням заходів, конференцій, тім-білдингів і проживання. Для цього співробітники готелю постійно проходять тренінги та навчання, беруть участь у майстер-класах та слухають лекції провідних готельних експертів України і Європи.

Вибираючи конгрес-готель «Пуща», Ви отримуєте гарантовану якість обслуговування, гостинну атмосферу, комфорт проживання та масу позитивних емоцій.

З повагою,

команда конгрес-готелю «Пуща».

Детальніше про готель    >>>
Підпишіться на розсилку :
Підпишіться на розсилку і отримуйте
інформацію про кращі пропозиції
Контакти :
вул. М.Юнкерова, 20, м. Київ, Пуща-Водиця, 04075, Україна
Як проїхати
+38(044) 364 90 00
+38(044) 364 90 01 (факс)
Групові заявки :
+38(044) 360 20 72
+38(044) 360 20 71
+38(068) 371 70 70

Написати лист

Ваш запит успішно прийнятий
Ваш запит не було надіслано.
Ваш відгук успішно збережений і очікує перевірки модератором
Ви можете завантажити логотип своєї компанії
Завантажити логотип
Кількість номерів
З них
Замовлення конференц-залів
Харчування
Дата заезда:
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Трансфер
Розваги
Контактні дані
Спасибі Вам за звернення в конгрес-готель "Пуща"!
Відповідь на Ваш запит Ви отримаєте протягом 3-х годин в будні дні з 9.00 до 18.00.
Якщо Вам необхідний відповідь раніше,Ви можете зв'язатися з відділом продажу за тел. 044360 20 72, 068371 70 70,
sales@puscha-hotel.com.ua і ми зробимо все можливе для Вас.
Загальна інформація і Проживання
Контактні дані
Спасибі Вам за звернення в конгрес-готель "Пуща"!
Відповідь на Ваш запит Ви отримаєте протягом 3-х годин в будні дні з 9.00 до 18.00.
Якщо Вам необхідний відповідь раніше,Ви можете зв'язатися з відділом продажу за тел. 044360 20 72, 068371 70 70,
sales@puscha-hotel.com.ua і ми зробимо все можливе для Вас.
Забронювати