Відгуки

Головна Про нас Відгуки
TITAN MACHINERY
TITAN MACHINERY
Автор:
Вересень 20, 2018
«

Я, на жаль, не змогла оцінити переваги вашого комплексу, але від моєї колеги чула найкращі відгуки щодо:
- живлення
- проживання
- сервісу
- організації конференц-сервісу
- місця розташування


За її словами не вистачає тільки басейну і побільше крісел-крапель і тоді вашому комплексу потрібно давати як мінімум 4 зірки. Робота менеджера конференц-сервісу - на найвищому рівні! Мені було приємно з Вами працювати і я буду рекомендувати ваш комплекс. Ще раз дякую Вам за професіоналізм і співпраця на високому рівні.

»
Вальтех
Вальтех
Автор:
Вересень 18, 2018
«

Ви були неймовірні все вихідні, вся команда комплексу, організація, смачна їжа, чуйність. Таких комплексів в Києві немає)

»
MTI GROUP
MTI GROUP
Автор:
Липень 26, 2018
«

Дякуємо за чудове обслуговування та організацію конференції та окрема подяка Анні за дуже смачну кухню!

Персонал привітний і чуйний, їжа смачна та прекрасна локація.

Організація з вами пройшла зрозуміло та легко, за це хотіли висловити подяку!

»
ProMICE - професійна організація заходів
ProMICE - професійна організація заходів
Автор:
Липень 24, 2018
«

Дуже дякуємо "Парк-готель "Київ" за душевну зустріч. 
Вся команда Промайс завжди прагне привезти свого клієнта до Вас!
Неймовірно смачні страви, сервіс на височайшому рівні!
Хочемо подякувати всьому персоналу, який працював з нами цього разу. Та й у минулі рази також! 
Ви неймовірні, Дякуємо!!!

»
Автор:
Червень 01, 2018
«

Хочу подякувати за хорошу роботу персоналу - офіціанти, адміністратор, кухня, модератори на майстер-класах. Хлопці стараються, дуже приємні, тактовні і милі. А також спасибі Альвіні за терпіння! Дякуємо!

»
Інновекс ЮА
Інновекс ЮА
Автор:
Квітень 16, 2018
«

Хочу подякувати Вам за організацію нашого заходу в такі стислі терміни. Вся комунікація була приємною і ефективною Окреме спасибі Вікторії і її команді за оперативне вирішення всіх питань, завдань і теплий прийом. У вас затишно, комфортно і смачно.

»
Мега Лайфсайенсиз
Мега Лайфсайенсиз
Автор:
Березень 21, 2018
«
Мега ЛайфсайенсізВиражаю подяку всім співробітникам і, зокрема, Тетяні Дзюман - високопрофесійно розуміє потреби і і оперативно відповідає на запити, а також Олену Семчак, Катерину, Вікторію, Олену від усієї команди 85 осіб і від себе особисто за професіоналізм і високу якість обслуговування .Ми відчували, що про нас дбають, починаючи з паркувальника і адміністратора готелю. Маргарита Лобко Мега Лайфсайенсіз
»
IBC Solar Austria GmbH
IBC Solar Austria GmbH
Автор:
Березень 21, 2018
«

Компанія "IBC Solar Austria" проводила тренінг для своїх клієнтів та партнерів у «Конгрес-готелі Пуща». Найголовніша теза – сподобалось все! Наші запити про устаткування були підготовлені на найвищому рівні, професійно, чітко, вчасно. Проживання, харчування, відпочинок, загальне враження – все на найвищому рівні. Наші гости були вкрай задоволені. Багато хто сказав, що обов’язково приїде ще. Одночасно можна стверджувати – ми сюди повернемося теж. Співвідношення ціні/якість – найкраща. Так тримати, і до нових зустрічей!

»
Fit for Partnership with Germany
Fit for Partnership with Germany
Автор:
Грудень 12, 2017
«

Дозвольте мені від імені всієї команди проекту Федерального міністерства економіки та енергетики Fit for Partnership with Germany подякувати Вам за можливість знову скористатися Вашим гостинністю і провести 27 і 28 жовтня 2017р. на базі Конгрес-готелю «Пуща» наше чергове нестандартне захід - не Конференцію випускників. Ми були дуже раді знову скористатися послугами Вашого комплексу. Ваша команда професіоналів, як завжди зробила все можливе, щоб створити нашим колегам і учасникам найкомфортніші умови під час проведення заходу. Наші учасники із задоволенням відзначили особисту клієнтоорієнтірованную роботу і ставлення до них всього персоналу в цілому Ми будемо раді рекомендувати Ваш комплекс всіх проектів всередині нашої компанії - GIZ GmbH - в Україні. Дякую Вам за співпрацю, яка, як ми дуже сподіваємося, буде продовжено. Гідо Райнш, керівник проекту Програма Федерального міністерства економіки та енергетики Fit for Partnership with Germany в Україні, Молдові, Білорусі »

»
Автор:
Листопад 13, 2017
«

Від імені БО «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» дозвольте засвідчити нашу повагу та висловити слова щирої вдячності та бездоганно надані послуги з організації та обслуговування міжнародної науково-практичної конференції для лікарів-неонатологів на тему «Передчасно народжені діти. Здобутки та перспективи», яка з успіхом пройшла у Конгрес-готелі «Пуща» 7-8 листопада ц.р. В черговий раз організатори та учасники мали нагоду переконатися у високому професіоналізмі всього колективу Конгрес-готелю «Пуща», який з року в рік лише зростає та вдосконалюється. Ми вже отримали велику кількість позитивних відгуків від лікарів, які серед іншого особливо підкреслюють прекрасний сервіс, найвищу якість харчування, комфорт та затишок готельних номерів. Два дні перебування у Вашому чудовому комплексі, розташованому у надзвичайно красивому місці, стали для багатьох учасників справжнім подарунком та, незважаючи на насичену програму конференції, відпочинком. Фонд Віктора Пінчука щиро дякує за неоцінений внесок працівників Конгрес-готелю «Пуща» у проведення нашого заходу, за чітку, злагоджену роботу, доброзичливе ставлення до людей, гостинність та готовність надати допомогу будь-якої миті. Зичимо Вам багато вдячних клієнтів, успіхів та процвітання!

З повагою,

Вікторія Чернявська,

Директор фонду

»
Бюро Веритас
Бюро Веритас
Автор:
Вересень 25, 2017
«

Ми вдячні всьому персоналу готелю "ПУЩА" за злагоджену роботу і гостинність! Поточні питання вирішувалися легко і швидко завдяки Вашій чуйності і професіоналізму. Наш захід пройшов злагоджено і без накладок. Всі учасники залишилися задоволені. Плануємо до Вас повернутися в наступному році.

»
Автор:
Червень 08, 2017
«

Шановний Станіславе Івановичу!

Видавничий дім «МЕДІА-ПРО» висловлює щиру подяку персоналу Конгрес-готелю «Пуща» під Вашим керівництвом за продуктивну і якісну роботу на корпоративному банкеті з нагоди 15-річчя нашого холдингу, який відбувся на високому рівні 1 червня 2017 року. Ваші співробітники показали себе як справжні професіонали і гостинні господарі. Нас вразила їх злагоджена робота і відмінне обслуговування, порадувала чудова сервіровка страв грузинської кухні. Співробітники Вашого готелю оперативно вирішували технічні питання при установці устаткування і підключенні техніки. І найголовніше - врахували всі наші побажання при підготовці свята. Відвідування Конгрес-готелю «Пуща» залишило у нас найяскравіші враження, ми відчули комфорт і уважне ставлення з боку персоналу! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю! Ми високо цінуємо професійний підхід до роботи і сміливо можемо сказати, що це візитна картка керівництва і команди Конгрес-готелю «Пуща». Бажаємо Вам і Вашим співробітникам успіхів у подальшій роботі, а Вашому бізнесу - процвітання!

З повагою і вдячністю,

директор Холдингу «МЕДІА-ПРО»

Шарапін Павло Лаврентійович

»
Автор:
Травень 31, 2017
«

Колекти БО "Благодійний Фонд Розвитку Інновацій Медицини "РІМОН" висловлює команді готелю "Пуща", м.Київ щиру подяку та вдячність за організацію поселення учасників 25-27 травня 2017 р.
Ми завжди відчували з Вашого боку вирішення усіх проблем, які виникали протягом усього періоду нашого перебування.
Хотілося б подякувати усьому персоналу, який доклав усіх зусиль аби перебування наших гостей в готелі було якомога кращим.
Бажаємо Вам і Вашій команді творчих здобутків, нових досягнень, фінансового благополуччя, добра, миру, злагоди, здійснення усіх задумів та сподівань.
Сподіваємось на плідне співробітництво у подальшому.

З повагою, 
Президент БО "Благодійний Фонд Розвитку
Інновацій Медицини "РІМОН",
Н.А. Пряникова

»
Компанія Кологістикс
Компанія Кологістикс
Автор:
Травень 22, 2017
«

Доброго дня! Хотіла б відмітити професіоналізм, оперативність, доброзичливість персоналу. Особливу подяку висловлюємо Павлу Соколову, Ользі Фіц, технічному фахівцю Андрію, Олені (менеджеру ресторану) а також тим офіціантам, які працювали з нами, обслуговуючи саме наш захід 12.06.2017 і надаючи тим самим сервіс на найвищому рівні. Ще раз виличезне Дякую!

Сирота Л.Г., проектний менеджер

»
ALLO
ALLO
Автор:
Грудень 14, 2016
«

Завдяки високому сервісу і компетентності персоналу наш захід пройшов просто чудово! Незважаючи на те, що гостей було близько 100 чол.! - З Вашого боку все було чітко, вчасно, грамотно. Висловлюємо Вам свою подяку. Будемо раді подальшій співпраці.

 

 

З повагою. Ступак Тетяна

 

 

»
МАЛЕС
МАЛЕС
Автор:
Листопад 09, 2016
«

Оксано, Ірино, Владе, день добрий!

Хочу висловити слова Подяки за реалізацію проекту. Захід відбувся завдяки Вашій увазі, участі. Дякую за гнучкість і розуміння)), дуже було приємно працювати і відчувати себе частиною Вашої команди, так як обговорення у нас з Вами були в різній формі, і в різний час доби))). Також хочу подякувати команді, яка безпосередньо на місці була залучена в наш робочий процес)))

ВІКТОРІЇ величезне дякую, професіонал з великої Літери (а я знаю про що кажу)). Дуже уважна до деталей і дрібниць, а це дуже важливо, розуміє і добре знає свою роботу. Головне, що всі процеси перебували під повним контролем, а головне з активною участю. Дії Вікторії не потрібно було контролювати додатково. Всі коригування, зміни, побажання були враховані і реалізовані без проблем. Головне - це відсутність слів - «Ось якби Ви це сказали заздалегідь»)))), а нам відомо, що ми для того й існуємо, щоб передбачати і бути необхідними, інакше - це вже не Сервіс, а «моралі»)) ). Дякую Ігорю - інженеру за хорошу роботу. Дякую кухні, офіціантам, які старалися і були уважні. Спасибі Ганні за сервіс і уважне ставлення до клієнта).

Дякуємо службі розміщення за якість і орієнтацію по ситуації.
 

»
ВБО «Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива»
ВБО «Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива»
Автор:
Листопад 07, 2016
«

Шановний Станіславе Івановичу!

Від імені ВБО «Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива» висловлюємо щиру вдячність Конгрес-готелю «Пуща» за бездоганно надані послуги з організації та проведення благодійного заходу Фонду - міжнародної науково-практичної конференції для лікарів відділень інтенсивної терапії новонароджених «Розвиток неонатології на сучасному етапі», що відбулась 7-9 листопада ц.р. Вже втретє в рамках благодійного проекту «Колиски надії» наша організація збирає лікарів неонатальних реанімацій з усієї України та проводить спеціалізовану конференцію саме на базі очолюваного Вами готелю. Клієнтоорієнтованість, лояльна цінова політика, професіоналізм та відповідальність всього колективу готелю вкотре довели правильність нашого вибору. Особливо хотілося б відзначити роботу окремих співробітників Конгрес-готелю «Пуща», які зробили величезний особистий внесок в успішне проведення заходу. Зокрема, менеджера конференц-сервісу Ірини Лесніковської, яка супроводжувала нас з моменту планування конференції й до її завершення, оперативно надавала свою допомогу у вирішенні всіх питань, завжди намагалася врахувати будь-які побажання та піти назустріч. Слова подяки хотілося б також висловити на адресу оператора конференц-центру «Сан-Маріно» Ігоря Полякова. Поза гарними фаховими навичками, компетентністю, вмінням добре працювати у команді, Ігор продемонстрував чудові людські якості, готовність підставити плече та кілька разів буквально рятував презентації іноземних доповідачів. Всі учасники конференції з великою вдячністю окремо наголошували на чудовому обслуговуванні та надзвичайно високій якості страв від працівників ресторану «Аристократ» під керівництвом старшого адміністратора Ганни Седюк. На завершення, дозвольте ще раз подякувати всім без виключення співробітникам Конгрес-готелю «Пуща», конференц-центру «Сан-Маріно», ресторану «Аристократ» за професіональну, чітку, злагоджену роботу, доброзичливе ставлення, привітність та гостинність, які забезпечили високий рівень проведення міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток неонатології на сучасному етапі».

З повагою та вдячністю,

Дирекор фонду

Вікторія Чернявська

»
Рекламне агентство
Рекламне агентство
Автор:
Жовтень 18, 2016
«

Хочу подякувати Вам особисто і Вашій команді за роботу над нашим проектом - 5 днів зі складним конференц-сервісом, харчуванням, розвагами вечорами і всіма моментами з проживанням - ВИ ЧУДОВО ВПОРАЛИСЯ! Ірина, Ви неймовірно сильний і завзятий фахівець, вирішення питань в будь-який час доби багато коштує, величезне Вам дякую за розуміння, оперативність в діях і лояльність (і матеріальну також!). З Вами дуже комфортно працювати! Хочу подякувати Спащенко Вікторії, яка завжди була поруч і на місці вирішувала дуже дуже багато важливих і нагальних питань. У Вікторії на все завжди одна відповідь: «Зараз зробимо!» - І посмішка в подарунок! Під час проекту виникали різні моменти, коли швидка допомога локації була потрібна як повітря - і ми її завжди отримували! Дякую Вікторії і Олександру за майже-цілодобовий супровід! Седюк Ганна отримує від мене «Оскар» за найчарівнішу усмішку і неперевершене виконання всіх побажань Клієнта: «раніше на годину обід? Так звичайно! На півтори години раніше снеки з пивом? Не питання, намагатемося встигнути! Кава паузу перенести? Уже робимо!» І головне, що все завжди встигали зробити вчасно! Хочу подякувати головним банкет менеджерам (Віталію та Олені), які були з нами на гала-вечері і вечорі барбекю - всі постаралися на славу! Деяким вашим офіціантам бракує щирої посмішки і задоволення від процесу, а в іншому нарікань ніяких. Анна і Діана в головному ресторані теж нам допомагали багато в чому і завжди пам'ятали про нашу команду і годували нас! Спасибі і їм! Нашій команді дуже сподобалося працювати з Вашої локацією, в майбутньому будемо намагатися пропонувати вас якомога частіше. Ще раз спасибі і до швидких зустрічей!

»
Незалежна асоціація телерадіомовників
Незалежна асоціація телерадіомовників
Автор:
Серпень 26, 2016
«

Добрий день всім!

Перш за все, хочу подякувати за допомогу з організацією нашої школи!

Віка, дякую велике, що так оперативно про все домовилася і за нами залишалися тільки потокові моменти!

Іра, усій вашій команді спасибі за відмінний сервіс! Ви нас неодноразово виручали, за що ми всі вам дуже вдячні!

Звичайно, я заповню анкету, яку ви відправили.

Ще раз велике вам спасибі за допомогу !!!

»
Platinum Bank
Platinum Bank
Автор:
Липень 08, 2016
«

Доброго дня, шановні партнери. Минулої п'ятниці ми проводили зустріч в Конгрес-готелі Пуща. Хочу відзначити відмінну роботу ваших співробітників в організації заходу, а саме: Євгенію з відділу продажу, Павла за допомогу у вирішенні організаційних моментів, Анну за організацію вечірнього банкету Спасибі і позитивних клієнтів!

»
UniCredit Bank
UniCredit Bank
Автор:
Травень 30, 2016
«

Доброго дня! Пишу Вам, щоб подякувати за відмінний сервіс. Захід нашого Банку, що проходив з 30 травня по 1 червня, був дуже важливим для нас. Ви і Ваша команда прекрасно організували простір, вчасно і гнучко реагували на наші запити, забезпечили повну технічну підтримку в роботі із звуком і мультимедіа. Завдяки Вашим зусиллям ми змогли повністю зосередитися на меті заходу і досягли відмінних результатів. Ми отримали багато вдячних відгуків від учасників заходу. Якщо в майбутньому ми працюватимемо над подібними проектами, буду рада співпраці з Вами

»
BTL- Group of companies
BTL- Group of companies
Автор:
Травень 19, 2016
«

Хочу подякувати за сприяння в підготовці та супроводі заходи для Клієнта милі 19-22 травня у Вашому комплексі. Особлива подяка Павлу (конференц сервіс) і Ганні (банкет). Вони неймовірні молодці! Без них нам було б складно! Дякую і чекаю Ваші коментарі!
 

Катя

Head of Event Department BTL- Group of companies

»
ТОВ «НАУ КОНСАЛТИНГ»
ТОВ «НАУ КОНСАЛТИНГ»
Автор:
Лютий 12, 2016
«

Спасибі ще раз за європейський сервіс. Нашим гостям дуже приємно було перебувати в Вашому комплексі: ввічливий і усміхнений персонал, обладнані зали, смачна і різноманітна їжа

»
DTEK.COM
DTEK.COM
Автор:
Січень 22, 2016
«

Доброго дня! Хочу подякувати вам за величезний внесок в організацію заходу нашої дирекції. Мені було дуже приємно з вами працювати! Ваш професіоналізм, відповідальність, орієнтованість на побажання клієнта - вище всяких похвал. Мої колеги в анкеті за підсумками заходу поставили високі бали за його організацію, харчування, умови проживання. Впевнена, що ми ще до вас повернемося!

Ішкова Людмила

Головний спеціаліст Департаменту з внутрішніх комунікацій Дирекція із зовнішніх зв'язків

www.dtek.com

»
ТОВ «ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД« БІОФАРМА »
ТОВ «ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД« БІОФАРМА »
Автор:
Січень 19, 2016
«

Шановні партнери,

Цим листом висловлюю Вам свою повагу від імені всієї служби маркетингу ТОВ «ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД« БІОФАРМА »і хочу подякувати Вам і Вашій команді за професіоналізм і клієнтоорієнтованість в організації нашого "Корпоративного навчального заходу "на базі Конгрес-готелю« Пуща »19-22 січня 2016.

Особливо хочу відзначити керівника відділу продажів - Оксану Левдікову за професіоналізм, відповідальність, швидкі і правильні рішення, а також - Вікторію Спащенко, Євгенію Шпеньовіч за оперативне реагування та вирішення виникаючих питань, Ганну Седюк - за прекрасну кухню, Антона Серіньок - за самовіддачу і готовність виконувати будь-яку роботу на благо Вашого колективу, за його позаурочний внесок в високопрофесійну організацію, за розуміння командної роботи, без якого неможливо досягти результату.

Завдяки злагодженій клієнтоорієнтованній роботі Вашого колективу - наш захід пройшов на дуже високому рівні і згідно з анкетуванням з організації та комфортності було оцінено нашими співробітниками на 9,4 з 10-ти.

Дякую Вам за приємну співпрацю! 

»
GIZ GmbH - в Україні
GIZ GmbH - в Україні
Автор:
Жовтень 17, 2015
«

Дозвольте мені від імені всієї команди проекту Федерального міністерства економіки та енергетики "Fit for Partnership with Germany" подякувати Вам за можливість провести 17-18 жовтня 2015 року на базі Конгрес Готелю «Пуща» наше черговий нестандартний захід - неконференції випускників «Де гроші лежать: доступ до фінансових ресурсів для Вашого бізнесу». Ми були дуже раді знову скористатися послугами Вашого комплексу. Ваша команда професіоналів зробила все можливе, щоб створити нашим колегам і учасникам найкомфортніші умови під час проведення заходу. Нам хотілося б особливо відзначити бездоганну роботу керівника сектора конференц-обслуговування Павла Соколова, який терпляче, дипломатично і професійно реагував на всі наші оперативні побажання. Наші учасники із задоволенням відзначили відмінну кпіент-орієнтовану роботу і ставлення до них всього персоналу в цілому. ми будемо раді рекомендувати Ваш комплекс для всіх проектів всередині нашої компанії - GIZ GmbH - в Україні.

 

 

Гідо Райнш

Керівник проекту

Програма Федерального міністерства економікиі енергетики

Fit for Partnership with Germany

в Україні, Молдові, Білорусі

»
ТОВ «Кориця»
ТОВ «Кориця»
Автор:
Жовтень 01, 2015
«

ТОВ «Кориця» висловлює свою подяку ТОВ «Парк-готель Київ» (команді «Конгрес-готелю Пуща») за надання послуг конференц-сервісу на високому рівні якості в рамках тренінгу, а також за злагодженість роботи та професіоналізм обслуговуючого кейтеринг персоналу, і створення доброзичливою і приємною атмосфери. Дякуємо вам за відповідальне ставлення до своєї роботи, за привітний персонал і якісний супровід заходу. Бажаємо вам нових досягнень і сподіваємося на таке ж приємне співробітництво в подальшому.

»
СИМПОЗІУМ, ТзОВ
СИМПОЗІУМ, ТзОВ
Автор:
Серпень 12, 2015
«

Спасибі величезне за відмінне проведення нашого заходу !!!

 Один з небагатьох випадків у нашій практиці, коли учасники жодного разу не зателефонували і не попросили щось відкоригувати чи чогось додати і т.д. (Нюансів в цій сфері багато))) А це свідчить про високий професіоналізм !!! Рівень сервісу вище ніж ціни - це велика рідкість у наш час)))) Так тримати!!! Сподіваюся, до швидких нових заявок.

З повагою,

   Ельвіра Ленська

   Менеджер ТОВ "Симпозіум"

»
 Kompaniya TEVA
Kompaniya TEVA
Автор:
Січень 21, 2014
«

Шановна Оксана і вся Ваша команда! Дозвольте подякувати Вам особисто і всім Вашим колегам за прекрасно організований січневий захід. За теплоту і турботу, якою Ви нас оточували протягом довгого трудового тижня. В результаті ми отримали підготовлену локацію у всіх аспектах, де завжди і в усьому відчувалася рука професіонала. Хочемо сказати окреме дякую :

1. Анастасії - за можливість зробити з неможливого можливе.

2. Ганні - за унікальну організованість і рішення всіх питань в нелегких ситуаціях.

3. Андрію - за чудову атмосферу на майстер-класах (будь ласка, передайте - у мене немає його адреси).

4. Павлу - за величезну допомогу в режимі 24/7 - дуже відповідальний.

5. Ірині - за прекрасну координацію всіх питань.

Всім Вам удачі, процвітання, хороших клієнтів і кар'єрного зростання!

Тетяна Корман
Начальник відділу адміністрування
TEVA

»
ВТБ Банк
ВТБ Банк
Автор:
Грудень 21, 2013
«

Від імені команди ВТБ Банк хочу подякувати Вам за відмінну організацію нашого свята - 21.12.2013. Приміщення, звук, сервірування столів, робота персоналу і, звичайно, їжа - вище всяких похвал! Під час всього процесу підготовки до нашого свята Ви нам дуже допомагали і йшли на зустріч, проявляючи терпіння і миттєво реагуючи в тих випадках, коли нам треба було терміново щось зробити або змінити. Окреме спасибі Ганні - директорові ресторану і бармену (на жаль, не запам'ятала його імені) - за те, що під їх чуйним керівництвом у нас не сталося жодної затримки на святі, все було смачно, гарно - просто чудово! Ви великі молодці! Сподіваємося і далі так само плідно співпрацювати з вами!

З повагою,
Ірина Шупер
Експерт Управління по роботі з персоналом
ВТБ Банк Україна
Групи ВТБ

»
Sputnik Kyiv
Sputnik Kyiv
Автор:
Серпень 15, 2013
«

Хочу подякувати Вам і Вашому чудовому колективу за величезну допомогу в організації та проведенні нашого заходу. Всі служби працювали чітко і злагоджено, що забезпечило високу якість проведення конференції. З вами приємно працювати. До наступних загальних заходів!

Валентина Яворська

менеджер

Відділ корпоративного обслуговування

ТОВ "Туристична компанія" Супутник Київ "

»

Основний дизайн-проект сучасного європейського конгрес-готелю «Пуща» розроблений італійською компанією MG International - одним зі світових лідерів і законодавців моди в області готельного дизайну і сучасної архітектури комерційної нерухомості.

В інтер'єрі готелю багато світлих тонів, комфортного простору, денного освітлення, дизайнерських меблів і екологічно чистих матеріалів. Приміщення загального користування, конференц-зали, ресторан, лаунж-зони, тераси і номерний фонд спроектовані таким чином, що б гостю було максимально комфортно як під час проведення бізнес-заходів, так і під час відпочинку.

Особлива гордість конгрес-готелю «Пуща» - професійний гостинний персонал, готовий щохвилини допомагати гостям вирішити будь-які питання, пов'язані з проведенням заходів, конференцій, тім-білдингів і проживання. Для цього співробітники готелю постійно проходять тренінги та навчання, беруть участь у майстер-класах та слухають лекції провідних готельних експертів України і Європи.

Вибираючи конгрес-готель «Пуща», Ви отримуєте гарантовану якість обслуговування, гостинну атмосферу, комфорт проживання та масу позитивних емоцій.

З повагою,

команда конгрес-готелю «Пуща».

Детальніше про готель    >>>
Підпишіться на розсилку :
Підпишіться на розсилку і отримуйте
інформацію про кращі пропозиції
Контакти :
вул. М.Юнкерова, 20, м. Київ, Пуща-Водиця, 04075, Україна
Як проїхати
+38(044) 364 90 00
+38(044) 364 90 01 (факс)
Групові заявки :
+38(044) 360 20 72
+38(044) 360 20 71
+38(068) 371 70 70

Написати лист

Ваш запит успішно прийнятий
Ваш запит не було надіслано.
Ваш відгук успішно збережений і очікує перевірки модератором
Ви можете завантажити логотип своєї компанії
Завантажити логотип
Кількість номерів
З них
Замовлення конференц-залів
Харчування
Дата заезда:
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Кількість осіб
Трансфер
Розваги
Контактні дані
Спасибі Вам за звернення в конгрес-готель "Пуща"!
Відповідь на Ваш запит Ви отримаєте протягом 3-х годин в будні дні з 9.00 до 18.00.
Якщо Вам необхідний відповідь раніше,Ви можете зв'язатися з відділом продажу за тел. 044360 20 72, 068371 70 70,
sales@puscha-hotel.com.ua і ми зробимо все можливе для Вас.
Загальна інформація і Проживання
Контактні дані
Спасибі Вам за звернення в конгрес-готель "Пуща"!
Відповідь на Ваш запит Ви отримаєте протягом 3-х годин в будні дні з 9.00 до 18.00.
Якщо Вам необхідний відповідь раніше,Ви можете зв'язатися з відділом продажу за тел. 044360 20 72, 068371 70 70,
sales@puscha-hotel.com.ua і ми зробимо все можливе для Вас.
Забронювати